Pagesa me Western Union, Money Gram etj

Pagesat mund te behen dhe me Western Union e Money Gram. Të dhënat mund ti gjeni ne zonen e klientit ose, per te dhenat e dergeses ju lutem na kontaktoni nepermjet sistemit.

 
  • 403 Antarët e vlerësuan si te vlefshme
A ishte kjo pergjigjje mbështetëse?

Artikujt e Lidhur

A mund te paguaj me PayPal?

Po, ju mund te beni pagese me PayPal.

A mund te paguaj direkt me Kredit Karte

Po patjeter ju mund te beni pagesen me Kredit Karte.

Powered by WHMCompleteSolution