Çmimi

Përfshihen për çdo domain

Menaxhimi DNS

Menaxhimi DNS

Drejtoni domainin tuaj drejt çdo adrese IP në internet, ju mund të parkoni domainin tuaj si dhe të menaxhoni rekordet për email dhe subdomaine.

 
WHOIS Private

WHOIS Private

Menaxhoni vizibilitetin e të dhënave tuaja personale të regjistrimit të domainit për të mos i shfaqur ato publikisht.

 
Çmime konkuruese

Çmime konkuruese

Të gjitha TLD e ofruara nga Albanian Hosting sh.a. vijnë tek ju me çmime speciale për të patur online biznesin tuaj në kohë reale.

 
Gjithëçka në një llogari

Gjithëçka në një llogari

Duke kryer një porosi në AlbaHost ju pajiseni me llogarinë tuaj e cila ju mundëson menaxhimin e hosting, emaileve dhe çdo gjë tjetër.

 
 

Powered by WHMCompleteSolution