X

Zgjidhni gjuhën tuaj

Worldwide (English)Worldwide (English) Albania (Shqip)Albania (Shqip)
X

Zgjidhni gjuhën tuaj

Worldwide (English)Worldwide (English) Albania (Shqip)Albania (Shqip)

Paypal abonim problem

Faqja kryesoreLajme nga nePaypal abonim problem

Përshëndetje,

për shkakë te problemeve me paypal abonime, ne kemi anuluar çdo paypal abonim deri në zgjidhje të këti problemi.

Kërkojmë ndjesë për shqetësimin dhe ju lusim për mirëkuptim.

Sinqerisht,

AlbaHost Staff.


Top